Szybki kontakt 668-405-453, 698-912-400

Dlaczego my

 Znajomość rynku i wiedza o wyrobach ma ogromne znaczenie przy każdej ważnej i kosztownej inwestycji, jak na przykład zakup okien lub drzwi, użytkowanych przez bardzo wiele lat. Elementów wpływających na końcowy efekt jest bardzo dużo, a niewłaściwy wybór może narażać użytkownika na niepotrzebne i często nieodwracalne koszty.

W szerokiej gamie producentów i produktów dostępnych na rynku oraz nachalnych reklam sugerujących klientom – co jest dla Nich „najlepsze” firma AMEKS SP Z O.O. postawiła sobie zadanie, aby to Państwa oczekiwania co do jakości i kosztów związanych z inwestycją w materiał, remont lub budowę znajdowały się na pierwszym miejscu, a nie jak ma to miejsce u przedstawicieli producentów, sprzedaż tylko ich produktów, często bardzo drogich.

Wieloletnie doświadczenie wynikające ze współpracy z wieloma różnymi producentami materiałów budowlanych oraz stolarki otworowej daje nam komfort niezależnego wyboru i nieograniczone możliwości porównywania produktów, aby zaoferować rozwiązania najbardziej dopasowane do Państwa potrzeb.

 

AMEKS SP Z O.O. – tutaj dokonasz przemyślanego wyboru.

Dlatego my!